Bir Paykasa koduna mı ihtiyacın var ?

Sahip olduğunuz Paykasa kodunuzu buradan bozdurabilirsiniz

Tel: 0531 358 69 63

Paykasa Nedir?

Sanal dünyada alışveriş yaparken kolaylık ve güvenliğin bir arada olabilmesi için ödeme yöntemlerinde alternatiflerin olması gerekiyor.

16 haneli ve CVV kodu ile güvenliği en üst düzeye çıkartılan paykasa, online ödemelerin kolaylaşması yönünde aktif bir ödeme yöntemidir. Ödeme yaparken kişisel bilgilere ihtiyaç duymayan bir kart olması, kullanıcılar açısından rahat bir şekilde ödeme yapmalarını kolaylaştırıyor.

Paykasa kart, tek seferlik kullanılan bir ödeme kartı olduğu için başkalarının eline geçmesi gibi bir durum söz konusu olmaz, son derece güvenliğe önem veren alt yapısı sayesinde dünyanın her yerinden kolaylıkla alışveriş yapabilir, ödemenizi yaparken gözünüz arkada kalmadan siparişlerinizin elinize geçmesini sağlayabilirsiniz.

Paykasa nereden alınır?

Türkiye’nin resmi reselleri EKOPAY.com, elektronik kart alışverişinde en büyük avantajları müşterilerine sunarak ödemelerini kolaylıkla yapmalarını sağlıyor. Avantajlı paykasa fiyatları alışverişte ekstra seçenekler ve sürekli olarak düzenlenen kampanyalar sayesinde hem daha uygun hem de daha avantajlı seçeneklerle kredi kartı, banka havalesi veya EFT ile ödemenizi yaparak elektronik kart satın alabilirsiniz.

Nasıl Kullanırım ?

Bünyesinde bir den fazla sanalkart barından sistemimizi kullanmak oldukça kolay ve hızlıdır. Sizler için özel hazırladığımız alt yapımız sayesinde bütün işlemleriniz 1dk içerisinde gerçekleşmiş olur.

  • Nasıl Bakiye Eklerim?
  • Nasıl Kart Alabilirim?
  • Nasıl Bozdurabilirim?
  • Nasıl Hesap Eklerim?
  • Paykasa artık cebinizde!
  • Tüm cihazlar ile uyumlu mobil uygulamamızı kullanarak tüm işlemlerinizi her an cep telefonunuz üzerinden oldukça hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştire bildiğinizi biliyor muydunuz ?
  • Cebime Gönder: