Kurumsal

EKOPAY A.Ş elektronik ödeme kartları hizmeti alanında başarılı isimlerden biridir.

10 yıla yakın bir süreden bu yana hizmetlerini aksatmadan sürdüren firmamız, müşteri güvenliği, alışveriş kolaylığı, hızlı PİN teslim etmek ve alışverişte sunduğu esneklikleriyle bilinmektedir. Alanında başarılı adımlar atan firmamız; Astropay, Paykasa, Paykwik ve Cashixir  ve bir çok elektronik ödeme kartlarının satışında piyasanın en uygun komisyon oranları ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Dünyanın birçok ülkesinde geçerli olan online ödeme kartları ile kullanıcı güvenliğinin oluşturması ve kullanıcının kişisel bilgilerine ihtiyaç duymadan alışveriş olanağı sunması gibi özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Türkiye’de sanal alışveriş sitelerinde, online ödeme işlemlerinde, online oyun, strateji oyunları ve özelliklerini satın almada kullanılmasına müsaade edilen Paykasa kart, Astropay kart, Paykwik kart ve Cashixir kartlar sayesinde siber saldırılar başta olmak üzere online dünyada tehdit oluşturan tüm yasadışı saldırıların önüne geçilmektedir.

 

Firmamız EKOPAY A.Ş, T.C yasalarına uygun olarak hizmet veren alışveriş sitelerinden ödemeleri kolaylaştırmak amacı ile kullanılan elektronik ödeme kartlarının satış ve bozdurma hizmetlerini vermektedir. Kolay kullanım, hızlı sonuçlar ve beklentileri karşılamada üstün kalitesi ile öne çıkan online ödeme kartlarını güvenlik düzeyi en yüksek seviyede olan sitemizden satın alabilirsiniz.

Satın alacağınız kartlara ek olarak firmamız tarafından düzenlenen kampanyalar, avantajlı indirimler ve üye kullanıcılara özel indirim seçeneklerinden yararlanarak daha kaliteli hizmet almanın keyfini yaşayabilirsiniz. 7/24 canlı destek sayfamızdan müşteri temsilcilerimize ulaşarak sorularınıza yanıt bulabilir, kolaylıkla elektronik kart alışverişi yapabilirsiniz.