Astropay Nedir?

Türkiye'nin ön ödemeli kartı astropay kart hakkında merak ettiklerinize göz atabilirsiniz.

Alışveriş dünyasının her geçen gün daha fazla online olarak tercih edilmesi, kötü amaçlı kullanıcılar için de fırsata dönüşüyor.

Siber saldırıların son zamanlarda artmasından dolayı kullanıcıların yaşadıkları mağduriyetleri bilmeyen yoktur. Tüm bunlara karşı son kullanıcıyı güven altına alan astropay kart, sunduğu çözümleriyle kullanıcının güvenliğini teminat altına alıyor.

Astropay kart, 16 haneli PİN kodu ve CVV numarası ile desteklenerek ödemelerde sadece bu alanların kullanılmasıyla para gönderimini sağlamaktadır. Kullanıcı dostu yönleri ve avantaj dolu içeriği ile dünyanın her yerinden alışveriş yaparken ödemelerin daha güvenli şekilde yapmasını sağlayan bir karttır. Türkiye’de son zamanlarda çokça kullanılmaya başlanan astropay, oyun, elektronik, online ödeme ve diğer tüm alanlarda kullanılan bir kart olarak kendinden söz ettiriyor.

Fiziki olmayan, PİN ve CVV kodu sanal üzerinden kullanıcıya gönderilen kart, emin bir yerden satın alındığında tabi ki daha sağlıklı sonuçlar doğmaktadır. i EKOPAY bünyesinde elektronik kartlar arasında yer alan Astropay kart, kolay alışveriş seçenekleri, ödeme yöntemlerinde geniş seçenekler ve firmanın düzenlediği kampanyalar sayesinde çok daha rahat şekilde satın alınabiliyor.

Astropay ile T.C yasalarına uygun hareket eden tüm web sitelerinden ödemenizi yaparken gözünüz arkada kalmayacak, kişisel bilgilerinizin başkalarının eline geçmesi durumu engellenecektir. Online dünyada en güzel çözümleri sunan ve avantajları ile kullanıcılarına yardımcı olan EKOPAY kalitesi ile kart alışverişinizi yaparak rahat edebilirsiniz.