Ekopay ile Güvendesiniz

Türkiye'nin epin sistemi ekopay.com kendini geliştirmeye devam ediyor, son zamanlar internet ortamın'da bir çok sitenin bu tür kart satışı altında insanları mağdur etmesi aynı zaman'da dolandırıcılar için önüne geçilebilmesi için kurulmuş bir systemdir.

 

Ekopay.com ile neler yapabilirsiniz?

- Hesap Cüzdanı olarak kullanabilirsiniz, istediğiniz zaman bakiyeniz kadar 4 ,Steam Cüzdan , RP , Spotify Premium  gibi farklı kart markalarından birini veya aynı tüm kart türlerini güvenli bir şekilde alabilirsiniz

- İşlemlerinizin daha hızlı sonuçlanmasını isatiyorsanız mobil uygulamamızı indirebilir , hiç bekleme yapmadan direk kartınızı kullanabilirsiniz.

- Kişisek ve finansal bilgileriniz kesinlikle kimse ile paylaşılmaz.

-  7/24 Anında işlem yapabilirsiniz

- Ödeme yaptıkca Ekopuan kazanabilirsiniz. 

Kişiye özel promosyon kampanyalarına VIP üyelik ile sahip olabilirsiniz. Alışverişlerinizin belli limiti geçmesi, sürekli olması ile VIP üyesi olabilirsiniz. Ekopay.com kullandıkça daha ayrıcalıklı hizmet ve avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. VIP üyelik ile eğlenceli, kolay ve avantajlı alışverişler sizleri bekliyor.

- Ekopay.com tarafından 6 ayda bir Sadık müşterilerimiz arasında yaptığımız Iphone 8 çekilişi hakkı ve biletbayi.com'da uçak bileti veya otobüs bileti kazanabilirsiniz.

Sizde daha fazla ekopay.com hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız , üyelik kaydınızı oluşturun güvenli şekilde işlemlerinizi yapın ve daha çok kazanın.

Son Eklenen Yazılar

Steam Cüzdan Kodu Nasıl Alınır?

Steam cüzdan kodu, Valve software tarafından kullanılan bir ödeme yöntemidir.

Epin Nedir? | Ekopay.com

E-Pin, Türkçe’ye Elektorik Kimlik Numarası olarak çevrilebilecek olan İngilizce “Electronic Personal Identificuation Number” teriminin kısaltılmış halidir.