Paykwik APR Resmi Sitesi

Bir kaç adımda kolayca PayKwik kartınızı satın alabilir ve Bozdurma işleminizi yapabilirsiniz.

 

Paykwik Apr Sistemi Nasıl Çalışır?

Paykwik APR, Paykwik Kart kullanıcılarına daha güvenli alt bayilerin listenmesini sağlamaktadir, internet ortamında satıcı olduğu kadar dolandırıcıda pik yapmış durumdadir ,Paykwik APR  kullanıcılarina güvenli e-ticaret için kurulmultur Ekopay Paykwik Resmi Resellerinden güvenli paykwik kartınızı satın alabilirsiniz.

 

Paykwik APR'den Güvenli Alışveriş Yapabilirmiyim?

Paykwik Apr sistemi, Paykwik’in resmi internet sitesi ya da bayilik verdiği kurumsal firmalardan alınmalıdır. Aksi takdirde kullanıcılar bazı risk faktörleri ile karşı karşıya kalabilirler. Sanal hesapta maksimum güvenliğin sağlanabilmesi için, Paykwik kartın alındığı site ve bayiliğe dikkat etmek önemlidir. Bu site ve bayiliklerde dikkat edilecek özellikler şunlardır:

 • Canlı destek hattına sahip olması
 • Güvenli ödeme sistemi bulunması
 • Resmi bayi olması
 • Hizmet sözleşmesine sahip olması

Bu özelliklere sahip internet siteleri ve bayilikler, Paykwik merkezi tarafından onaya sahiptir. Farklı site ve bayiliklerin tercih edilmesi kullanıcıların istenmeyen durumlar ile karşılaşma olasılığının artmasına neden olur. Güvenle Türkiye’deki Paykwik sanal kart satın alabileceğiniz yetkili bayileri, resmi Paykwik sitesinden kontrol edilebilir.

Paykwik Sanal Hesap Oluşturma İşlemi Nasıl Yapılır?

Paykwik sanal hesap oluşturma işlemi kısa sürede kolaylıkla tamamlanabilir. Kullanıcılar, öncelikle Paykwik fiyatlarını inceler ve ön ödeme yöntemini seçer. Paykwik, farklı tutarlarda limitlere sahiptir Ardından güvenlik adına kart şifresi oluştururlar. Şifre belirlendikten sonra, ve kullanıcıya teslim edilir.

Paykwik Apr Hızlı Ödeme İşlemleri

Paykwik Apr, her türlü online alışverişte kullanılmak üzere hızlı ödeme seçeneğine sahiptir. Sanal kartını ilk kez kullanacak olanlar, bu seçeneklerden yararlanabilir. Paykwik Apr ile kullanıcılar; EFT, havale ve mobil ödeme işlemlerini gerçekleştirebilir.

Paykwik Güvenli Online Alışveriş Yöntemleri Nelerdir?

Kullanıcılar, Paykwik ile kredi kartları ile yaptıkları gibi aynı şekilde alışveriş yapabilir. Bununla birlikte Paykwik, sıradan kredi kartlarına göre pek çok avantaja sahiptir. Bunlardan en önemlileri Paykwik sanal kartının daha güvenli ve isimsiz olmasıdır. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcı güvenli alışveriş için Paykwik Apr sistemini tercih eder. Online alışverişe başlamak isteyen kullanıcılar, Ekopay.com'dan üyeliklerini açtırmaları gerekecektir.

Paykwik sanal kartın avantajlarından en önemlisi kişisel verilerin gizliliğinin korunmasıdır. Sanal kartınız, size aittir ve yalnızca sizin tarafınızdan kullanılabilir ancak kişisel bilgileriniz kart üzerine kayıtlı değildir. Bununla birlikte kart, banka hesabına bağlı değildir. Aynı zamanda Paykwik kartınız ile limit aşımı gerçekleştirmeden yalnızca karttaki meblağ tutarını kullanırsınız ve tek kullanımlıktır. Bu da kredi kartına göre daha güvenli internet alışverişi sağlar.

Paykwik Nasıl Satın Alabilirim?

Paykwik son derece kolay ve hızlı şekilde satın alınabilir. Kolay satın alma süreci aşağıdaki üç aşama ile gerçekleştirilir.

 1. Satın almak istediğiniz para miktarına bağlı olarak farklı meblağlarda Paykwik fiyatları kısmından arasından seçim yapın.
 2. Müşteri hizmetleri ile canlı bağlantı kuracağınız 0555 004 42 53 iletişim kanalı ya da pratik bir şekilde işlemlerinizi tamamlayacağınız WhatsApp hattı üzerinden mesaj atın.
 3. Paykwik tarafından belirlenen hesaba ödeme yapmanızın ardından site üzerinden veya canlı destek ya da Whatsapp üzerinden bildirimde bulunun. 10 saniye'de kartınız sms olarak tarafınıza iletilir.

Bozdurma Sihirbazı

Ekopay güvencesi altında ödemeniz 3 dakika içerisinde hesabınızda.
Kart Numarası: Devam
Bu aşamada kart bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olun
 • Son Kullanma Tarihi :
 • CCV :
 • Kart Tutarı :
Devam
Bu aşamada kart bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olun
 • Adınız :
 • Soyadınız :
 • Telefon :
 • E-posta :
 • Banka :
 • IBAN :
 • Şube Kodu :
 • Hesap No :
İşleminiz ekopay tarafından işleme alınmıştır. 3 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.
 • 1
 • 2
Güncel Bozum Kurumuz

Hesaplama Sihirbazı

Bozum tutar aracını kullanarak hesabınıza yatacak olan net tutarı öğrenebilirsiniz
Güncel Kur:
Paykwik
Kart Tutarı
Hesabınıza Geçecek Tutar

Paykwik Kart Fiyatları

Her hangi bir konu için canlı destek ekibimiz ile iletişime geçebilir ve anında sipariş verebilirsiniz.