NASIL AKTİF EDERİM ?
League of Legends OYUNU İNDİR
NASIL AKTİF EDERİM ?

League of Legends, 2009'da Windows ve MacOS işletim sistemlerine çıkan, ücretsiz oynanan bir MOBA oyunudur. 7 yıl içinde MOBA dünyasının en büyük oyunlarından biri olmuştur.

Nasıl Oynanır? Amaç Ne?

Oyuncular kendine has yetenekleri olan şampiyonları seçerek 5'erli iki takıma ayrılır. Sihidar Vadisi'nde kırmızı veya mavi tarafta başlayan takımlar üç koridorda savaş verir. Oyunda zaman ilerledikçe koridor safhası geride kalır ve takım savaşları başlar. Koridorda rakibine üstünlük sağlayan takım savaşlarında da avantajı ele geçirir.

Haritadaki ejder ve baron güçlendirmesi oyunun kaderini etkileyebilir. Takımların ormancı oyuncularının bir gözü bu canavarların üzerindedir. Golem, kurt, kırmızı ve mavi güçlendirme ormancıdan sorulur.

Riot Points (RP) Nedir, Ne İşe Yarar?

RP, oyun iç...

Devamını oku...
Çıkış Tarihi: 2007-10-20 Geliştirici: Riot Games
Yayıncı: Riot Games Platform:
League of Legends Ürünleri
League of Legends Medya
Yorumlar
Yorum yaz
Sistem Gereksinimleri
3 GHz işlemci: 2 GB RAM (Windows Vista ve 7 kullanıcıları için 4 GB ya da daha fazla RAM)
12 GB boş sabit disk alanı: GeForce 8800 ya da eşdeğeri ekran kartı (Paylaşımlı GPU’lar için en az 512MB Ekran Kartı Belleği (VRAM))
DirectX v9.0c veya daha üst sürüm desteği: En güncel service pack yüklü Windows XP (Service Pack 3), en güncel service pack yüklü Windows Vista, en güncel service pack yüklü Windows 7, Windows 8 veya Windows 10.
Microsoft’tan indirilen .NET Framework’ün en son güncellemesi: PVP.net'e bağlanmak için, Adobe Air'in en son sürümü gerekir. Adobe Air, League of Legends'ın kurulum dosyalarıyla beraber gelmekte; ama aynı zamanda Adobe'un internet sitesinden de indirilebilir.
X